Solante Pigmenta Güneş kremi alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solante Pigmenta Güneş Koruyucu Losyon Temin Etme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnsanların ihtiyaçları mevsimsel özelliklere ve ya özel durumlarına göre şekillenebilir. Bu sebeple her zaman farklı araştırmalara girebilirler. Güneş ürünleri için incelemeler yaparken karşılaştığınız formüller de vardır. Solante Pigmenta Güneş Koruyucu Losyon resmi olarak sitemiz üzerinden satılabilmektedir. Ürünü temin etmek için sitemizdeki kolay adımları takip etmeniz yeterlidir. Öncelikle bilgilerinizi gireceğiniz bir sipariş formu hazırlamalısınız. Form onaylandığında siparişle aynı gün kargo şirketlerinden seçmiş olduğunuz şirkete teslim edilir. Oldukça hızlı bir şekilde 1 ile 2 gün zarfında adresinize ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Losyon Kapımda Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kısa sürede vermiş olduğunuz adrese ulaştırılan paketinizi teslim alma aşamasında ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Anlaşmış olduğumuz MNG Kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo vasıtasıyla kapıda ödeme yapabilirsiniz. Üstelik ödemenizi ister nakit ister kredi kartınız ile zahmetsizce halledebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante Pigmenta Güneş Koruyucu Losyon Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürünün kendine has bir kullanım tekniği vardır. Ve her orijinal ürünün kutusu üzerinde bu bilgi yer alır. Bizler de siz değerli müşterilerimize güvenlik etiketli ürün göndererek bu bilgilere ulaşmanızı sağlamayı hedefliyoruz. Teslim aldığınız hologram etiketli ürünün ambalajı üstündeki detayları incelemeniz tavsiye olunur. Oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk için alerjen uyarıları ve yan etkileri de okuyunuz. Bundan sonra temizliğini sağladığınız cildinize en az 20 dakika kadar önce ince bir tabaka halinde sürünüz. Kolay kullanımıyla da beğeni toplamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Losyon Fiyatlarında Kampanya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Site çalışanlarımız herkes kaliteye sahip olsun ve hemen herkes kendi bütçesine uygun bir ürün sahibi olabilsin diye gece gündüz çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonunda düzenlenen kampanyalı ürün fiyatlarımız şöyledir; 1 adet ürün yalnızca 99 lira, 2 adet ürün 189 lira ve 3 adet ihtiyacınız varsa 279 lira olarak güncellenmiştir. İhtiyacınıza göre çoklu alım yaparsanız kargo ücretsizdir.

 

 

 
Losyon İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bitkisel bir karışım olan içerikte etken maddeler Water aqua, chamomilla recutita flower water, mentha piperita leaf water, glycerin gibi maddelerden oluşmaktadır. Liposome teknoloji ile üretilen ürün için hemen sipariş verebilirsiniz.